Network Marketing

Hej kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z pytaniem kto tak naprawdę z Was wie co to jest Marketing Sieciowy i czy wiecie jak wybiera firmę, która będzie dla Was odpowiednia ?
Dla tych którzy mają ochotę poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie odpowiem niżej.

Marketing sieciowy (inaczej nazywany Network Marketingiem, MLM - multi-level marketing, Marketingiem Preferencji Konsumenckich) - jest to internetowa forma budowania osobistej struktury współpracowników od której obrotu otrzymuje się wynagrodzenie finansowe.
Dlaczego ludzie często reagują ze złością, krzycząc że jest to wyłudzanie pieniędzy i piramida finansowa ? Bo nie mają wiedzy na ten temat !

Wyobraźmy sobie prosty schemat. Idziemy do pracy jako barman/barmanka. Pracujemy na barze, robiąc drinki, zabawiając gości, otrzymujemy napiwki. Jesteśmy na samym dole piramidy. Nad nami jest kierownik baru. Nadzoruje on naszą pracę i ma większą stawkę godzinową. Zajmuje drugie od dołu miejsce w piramidzie finansowej. Nad kierownikiem baru jest manager klubu. On zajmuje się promocją i harmonią pracy w klubie. Ma dużą wyższą stawke niż my. Zajmuje 3 miejsce od dołu w piramidzie. Nad managerem jest kierownik klubu. Kierownik zajmuje się wypłatą pieniędzy dla pracowników, jego praca to ogólne nadzorowanie każdej z jednostek w jego klubie. Jest drugi od góry w piramidzie. I na samym szczycie mamy założyciela, pomysłodawce i biznesmana, który zarabia najwięcej. Czy my jako barman/barmanka mamy szanse zarobić więcej niż założyciel ?
Odpowiedź brzmi nie. To właśnie jest piramida finansowa. Pracujemy na tych którzy widnieją na samym szczycie.

Marketing sieciowy pozwala nam na budowanie swoich struktur. Co to znaczy ? Rekrutujemy osoby, dajemy im szanse na wypracowanie zarobku pasywnego. Prace w domu, w najlepszych warunkach. A i tak ludzie nas często wyśmiewają. Już wkrótce to my będziemy się śmiać z nich bo biznes będzie istniał tylko w internecie.
Dlaczego firma w której pracuję nie jest piramidą finansową ?
A to dlatego, że osoby z mojej struktury mogą mnie bardzo szybko i prosto prześcignąć Osiągnąć wyższy status co oznacza że nie będę już otrzymywała za nich bonusu pieniężnego a tylko procent. Ten procent właśnie to wynagrodzenie za naszą pracę. Za to, że poświęciliśmy czas dla tych osób, szkoliliśmy ich, wspieraliśmy. To też jest praca ! W mojej firmie tylko 8 zapisanych osób, daje mi już zarobek pasywny. A grupa dalej rośnie :)
Wiecie co jest piękne ?
Że nic nie sprzedaje.

Zostaw komentarz a napewno podzielę się z Tobą moim sekretem na sukces :)

Komentarze

 1. Nigdy nie negowałam tej formy zarobku, co więcej mam nadzieję się zagłębić w temat :)

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saro z chęcia opowiem Ci jak działam w mojej firmie i w jak prosty sposób zarabiam, majac zdrowszy dom i lepsze samopoczucie. 😊 Powiedz tylko czy forma rozmowy na Facebooku Ci odpowiada

   Usuń
 2. W sunie nigdy nie interesowałam się tym tematem , ale coż- może czas o zmienić?
  www.mybloggingtravel.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty